חייגו! 09-8858226 | العربية | עברית | English
לימודי רפואה בחו''ל
דף ראשי > כתבות > ללמוד בהונגריה-לטייל בכל אירופה
צור קשר
לייעוץ חינם ללא עלות או התחייבות, מלאו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם!

כתבות

מסלולי לימוד
מכינה קדם רפואית
רפואה כללית
רפואת שיניים
רוקחות
פיזיותרפיה
וטרינריה
תואר ראשון פסיכולוגיה
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ורפואית
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ילד והתפתחותית
אדריכלות
הנדסה
מנהל עסקים
תקשורת
יחסים בינלאומיים
קורס גרמנית

ללמוד בהונגריה-לטייל בכל אירופה

, 24/04/2015

ללמוד ולטייל באירופה

לימודים באירופה הינם דבר פופולרי מאין כמוהו, כשאחת המדינות המבוקשות ביותר לנושא זה היא רומניה. מדובר במדינה שמקבלת אליה כמות רבה של ישראלים מדי שנה שמעוניינים ללמוד מקצועות רבים ובראשם רפואה, אך בתי הספר ללימודים גבוהים בישראל לא הואילו לפתוח בפניהם את שערם מאי אילו סיבות.

מה ניתן ללמוד ברומניה

אחת הסיבות שדווקא רומניה היא היעד הנבחר על ידי רבים מהם היא מאחר ומדובר במדינה שמציעה כמויות לא קטנות של אוניברסיטאות שבכולן ניתן ללמוד מקצועות שונים, כל אחד בהתאם למקצוע בו הוא חושק. כפי שכבר צוין קודם לכן המקצוע הפופולרי ביותר בגינו מגיעים ישראלים רבים בפרט וסטודנטים זרים אחרים בכלל אל המדינה הוא מקצוע הרפואה אותו ניתן ללמוד במספר מוסדות לימוד. יחד עם רפואה ניתן למצוא גם לא מעט מקצועות אחרים דוגמת פסיכולוגיה, הנדסה, פיזיותרפיה ואדריכלות, כשכולם בדרך כלל נלמדים בשפה האנגלית, מה שמקל על רוב הסטודנטים הזרים שמגיעים ללמוד במדינה.

לימודים וטיולים בבוקרשט הבירה

אבל זו אינה הסיבה היחידה לכך שרבים מהסטודנטים הזרים פוקדים את רומניה. סיבה נוספת ומרכזית לא פחות היא שלכל עיר ולכל מקום אליו הסטודנטים יגיעו הם תמיד ימצאו מה לעשות ומעבר לכך, היכן לטייל. וכשמזכירים טיולים ברומניה, בראש ובראשונה מדברים על בוקרשט. עיר הבירה של רומניה היא גם אחת מהערים המסקרנות ביותר ביבשת אירופה כולה, בעיקר בשל העובדה ששלל האתרים שנבנו בתקופתו של הרודן הרומני צ'אוצ'סקו עדיין עומדים על תילם ומספקים מחזות נדירים כמוהם ספק אם יצא לכל אחד מהסטודנטים הזרים לראות במולדתו. אחד האתרים הללו הוא ארמון הפרלמנט, ארמון שנבנה על ידי עשרות אלפי עובדים ובמשך חמש שנים תמימות ומכיל אולמות מרהיבים, וילונות מהודרים ושטיחים שפרושים מקיר לקיר. עוד אתר שמופיע ברשימה של כל סטודנט שבוחר בבוקרשט כמקום לימודיו הוא האתנאום הרומני, מבנה עצום שהוקם בשת 1888 ומתהדר באקוסטיקה ייחודית ויוצאת דופן, מה שמוביל אותו לאירוח קבוע של מיטב הקונצרטים הפילהרמוניים של המדינה.

טיולים ברומניה בחבל טרנסילבניה ובעיר בראשוב

לא רק בוקרשט היא עיר אליה מגיעים סטודנטים רבים אלא גם מקומות נוספים ויפים לא פחות, מקומות שגם בהם לטייל ולסייר בין מקום למקום אינו דבר זר. טיולים ברומניה עבור הסטודנטים הזרים שמגיעים אל חבל טרנסילבניה יהיו טיולים שייהנו ממוטיב אחד עקבי והוא נופים מרהיבים, ללא צל של ספק המרהיבים ביותר שיש בכל המדינה. החבל שנמצא במרכז רומניה וידוע בעיקר בזכות אחד הסיפורים המפורסמים ביותר בעולם, זה של הרוזן דרקולה, יאפשר לכל סטודנט ליהנות מיערות כמו בציורים, כפרים כמו בסרטים ובעלי חיים עליהם הם קראו עד עכשיו רק ברשת האינטרנט. אפשרות נוספת היא לימודים בעיר בראשוב, העיר שבמרחק קצר של כ-13 ק"מ ממנה שוכן אחד מאתרי הסקי הפופולריים ביותר באירופה, שם מלבד מדרונות סקי מושלגים עבור גולשים בכל רמה יהיה ניתן למצוא פאבים, באולינג ופעילויות נוספות. 

יוניברסטי

משרד: 09-8858226

פקס:09-8858287

נייד: 053-4450446

דוא"ל: info@uis.co.il

סמינר אפעל, רחוב היסמין 1,

בניין יד טבנקין קומה א', רמת אפעל

עמודים כלליים

לימודי רפואה בחו"ל

מידע מקצועי

תנאי שימוש

מדיניות פרטיות

פסיכולוגיה קלינית

אדריכלות

הנדסה

מקצועות לימוד

לימודי רפואה

רפואת שיניים

רוקחות

וטרינריה

פיזיותרפיה

פסיכולוגיה

מידע כללי

עמוד הבית

כתבות

סטודנטים מספרים

גלריות תמונות

גלריית סרטים

לוח מודעות

צור קשר