חייגו! 09-8858226 | العربية | עברית | English
לימודי רפואה בחו''ל
דף ראשי > כתבות > לטוס לאירופה לכל כיס
צור קשר
לייעוץ חינם ללא עלות או התחייבות, מלאו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם!

כתבות

מסלולי לימוד
מכינה קדם רפואית
רפואה כללית
רפואת שיניים
רוקחות
פיזיותרפיה
וטרינריה
תואר ראשון פסיכולוגיה
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ורפואית
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ילד והתפתחותית
אדריכלות
הנדסה
מנהל עסקים
תקשורת
יחסים בינלאומיים
קורס גרמנית

לטוס לאירופה לכל כיס

, 24/04/2015

טיסות זולות לסטודנטים

סטודנטים ישראלים רבים בוחרים ללמוד דווקא בחו"ל במקום באוניברסיטאות ובמכללות הפרושות בכל רחבי הארץ. אותם סטודנטים בחרו בהזדמנות להרפתקה חדשה ויוצאת דופן על פני אותה חוויה כמו שכל חבריהם עתידים לעבור ובוחרים לארוז את המזוודות, לעלות על מטוס ולנחות במדינה רחוקה.

לימודים ביעדים שונים ביבשת אירופה

אז נכון, אמנם לא מדובר בדרך כלל במדינות באמת רחוקות, מאחר והמדינות הפופולריות ביותר ללימודים בהן אלו הן רומניה, הונגריה, איטליה, אנגליה ודומיהן. פרט אולי לארצות הברית שבהחלט מציעה אפשרות ללימודים אטרקטיביים ברשימה הארוכה של האוניברסיטאות הפזורות בארצה, רוב המדינות שפותחות את שעריהן בפני הסטודנט הישראלי הן כאלה שכל מה שהוא יצטרך לעשות על מנת להגיע אליהן, הוא לעלות על טיסות אל על ליעדים נבחרים באירופה. כל אחת מהטיסות הללו תוביל אותו ליעד שונה, היעד בו הוא בחר, שם פרט ללימודים הוא יוכל ליהנות מכל מה שאותה מדינה מציעה. כך לדוגמא, אלה שיבחרו ללמוד ברומניה יפגשו בעיר הבירה בוקרשט עתירת המבנים המרשימים או יגיעו אל חבל הארץ טרנסילבניה שם יוכלו להתרשם מנוף צבעוני ויפהפה, אלה שיבחרו ללמוד בהונגריה יוכלו ליהנות מנהר הדנובה הנפלא ומכל השווקים המרתקים של עיר הבירה בודפשט בעוד אלה שיגיעו לאיטליה, ככל הנראה שישובו לישראל עם כמה קילוגרמים יותר בעקבות אכילת פיצות, פסטות וגלידות לרוב.

מדוע רק מעטים שבים אל ישראל בזמן החופשות

העובדה שסטודנטים רבים טסים לחו"ל לצורך לימודים, מעידה כי גם לא מעט מהם יצטרכו בהזדמנות זו או אחרת לטוס בחזרה לישראל. חלק מהם יעשו זאת בחופשת הסמסטר, חלק אחר ינצלו איזו הפוגה של מספר ימים כדי לעשות זאת וחלק אחר בכלל יחכה לסיום השנה על מנת לשוב ולבקר את המשפחה. אך לא מעט אנשים בוחרים לוותר על הטיסות חזרה ובוחרים להישאר במדינה בה הם לומדים גם כשיש להם כבר אפשרות לחזור מאחר ומחירי הטיסות אינם זולים בכלל ולמרות שהם סטודנטים בחו"ל, הם עדיין סטודנטים וההכנסה שלהם מזערית.

טיסות אל על במחירים מיוחדים לסטודנטים הלומדים בחו"ל

אבל כעת, יש פתרון. אין עוד צורך לוותר על חג עם המשפחה או על סתם ביקור קצר רק בגלל מחירי הטיסות וזאת מכיוון שחברת אל על החליטה להעניק להם הזדמנות לכרטיסים במחירים זולים הרבה יותר מהנהוג. טיסות אל על המיועדות במיוחד לסטודנטים שלומדים בחו"ל הן טיסות שיהיו זולות בהרבה ממחיר הכרטיס הממוצע וזאת כדי לאפשר לסטודנט לשוב לישראל ולו לתקופה קצרה. כעת, לאחר שמחירי הטיסות ירדו כל שנשאר לסטודנט לעשות זה להזמין את כרטיס הטיסה מהיעד בו הוא נמצא ולהמריא לביקור מולדת בלי להישאר עם חור גדול בארנק. 

יוניברסטי

משרד: 09-8858226

פקס:09-8858287

נייד: 053-4450446

דוא"ל: info@uis.co.il

סמינר אפעל, רחוב היסמין 1,

בניין יד טבנקין קומה א', רמת אפעל

עמודים כלליים

לימודי רפואה בחו"ל

מידע מקצועי

תנאי שימוש

מדיניות פרטיות

פסיכולוגיה קלינית

אדריכלות

הנדסה

מקצועות לימוד

לימודי רפואה

רפואת שיניים

רוקחות

וטרינריה

פיזיותרפיה

פסיכולוגיה

מידע כללי

עמוד הבית

כתבות

סטודנטים מספרים

גלריות תמונות

גלריית סרטים

לוח מודעות

צור קשר